O nás

K&D detailing

Autoumyváreň & detailingové služby

K&D detailing ponúka služby pripravené individuálne pre každého klienta. Po našej práci bude vozidlo nie len detailne vyčistené ale aj chránené. Takto dokážeme udržať jeho hodnotu a zvýšiť životnosť. U nás je každá zákazka vykonávaná profesionálne a s maximálnym úsilím ako pri základnom umytí tak pri kompletnom detailingovom programe. Pracujeme s výrobkami svetových značiek autokozmetiky a našim klientom ponúkame možnosť výberu programu podľa ich želania.

  • detailné čistenie
  • maximálna ochrana
  • vyššia životnosť
  • výber z viacerých programov
  • profesionálny prístup
Peugeot 308
BMW x6
Ford Mustang

Produkty, ktoré využívame

K&D detailing využíva tie najkvalitnejšie produkty od firmy car-pro pre perfektné detailingové služby a umytie Vášho automobilu
CQuartz Kit

CQuartz Kit

50 ml kit. Originálny CQuartz coating, ktorý využíva najnovšie pokroky v nano technológiách a prináša ich do rúk detailingových nadšencov. Vrcholný produkt automobilovej ochrany!

CQuartz na molekulárnej úrovni „obalí“ lak, sklo, kov a plast, pričom sa stane funkčným prvkom na povrchu vozidla. Hydrofóbny povrch (odpudzujúci vodu) s „mokro-lesklým“ vzhľadom chráni vaše vozidlo proti vplyvom počasia, UV žiarenia, organických znečistení, chemického znečistenia, kyselín, alkalických látok, drobných mechanických poškodení počas 2 rokov.

Najčastejšie otázky

Ako často umývať auto ?
Všeobecná odpoveď na otázku ako často umývať auto neexistuje. Častejšie je potrebné umyť auto, ktoré jazdí 5000km mesačne ako auto, ktoré najazdí 200km a celý čas je odparkované v garáži.

V zimnom období je potrebné umývanie najmä kvôli agresívnej posypovej soli, v lete kvôli agresívnym muškám.

Pravidelné umývanie a čistenie interiéru je predpokladom k udržaniu dlhodobej dobrej kondície laku celkového výzoru auta.

Je možné pri umývaní auto poškodiť ?
K vášmu autu pristupujeme s maximálnou opatrnosťou. Garantujeme vám profesionálny prístup, ktorý zabezpečí sto percentné ošetrenie vozidla s využitím tých najšetrnejších prípravkov, ktoré vaše auto nepoškodia.

Kvalita našich služieb

Umývanie doma
Umývanie v bežných autoumyvárňach
K&D detailing